مهندسین مشاور آب‌سو

مهندسین مشاور آب‌سو از فروردین ماه سال ۱۳۶۲ فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در گروه‌های «مهندسی آب» و «راه و ترابری» دارای صلاحیت از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری کشور می‌باشد.

درباره مهندسین مشاور

سهامداران شرکت قبل از تشکیل مهندسین مشاور آب‌سو در طرحهای بزرگ عمرانی به ویژه پروژه‌های منابع آب دارای سوابق کارشناسی و مدیریتی بوده و افزون بر آن هم اکنون در جامعه‌های مهندسی کشور شامل: کمیته استاندارد صنعت آب، جامعه مهندسان مشاور ایران، کمیته آبیاری و زهکشی و کمیته ملی سدهای بزرگ و… عضو موثر و فعال می‌باشند. مهندسین مشاور آب‌سو در دوران فعالیت خود در اقصی نقاط کشور بیش از ۸۰ پروژه در زمینه‌های مهندسی آب را مورد مطالعه، طراحی و نظارت قرار داده و تعدادی از آنها به بهره برداری رسیده و تعدادی دیگر نیز در آینده‌ای نزدیک در دست بهره‌برداری می‌باشند.

باتوجه به سوابق کاری و توان فنی و کاری موجود و پتانسیل‌های قابل دسترس، این مهندسین مشاور در نظر دارد امکانات خدمت رسانی در رسته‌های دیگری نیز از قبیل: نقشه برداری، کشاورزی و منابع طبیعی و دامپروری، ژئوتکنیک، سازه، محیط زیست و بالاخره فضای سبز را بتدریج بر حسب نیاز و امکان، فراهم و پس از اخذ صلاحیت از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در هریک از رسته‌های مزبور نیز بر حسب مورد دامنه فعالیت شرکت را در آن رسته گسترش دهد.

گواهینامه‌ها

پایه سه

پایه سه صلاحیت ایمنی و کاهش خطرات و پدافند غیرعامل

پایه سه

پایه سه تخصص راه‌سازی

پایه سه

پایه سه تخصص حفاظت و مهندسی رودخانه

پایه دو

پایه دو تخصص شبکه‌های آبیاری و زهکشی با تعداد ۵کار مجاز

پایه یک

پایه یک تخصص تاسیسات آب و فاضلاب

۴۰۰

پروژه‌ی انجام شده

۵

حوزه‌ی فعالیت

۴۰

سال سابقه تجربه

مشتریان ما