معرفی شرکت

معرفی کارهای شرکت و چشم انداز سازمان

مهندسین مشاور آب سو از فروردین ماه سال ۱۳۶۲ فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت در گروه های « مهندسی آب»  و « راه و ترابری» دارای صلاحیت از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری کشور می‌باشد. گرایش های مشاور در حال حاضر عبارتند از:

  • پایه یک تخصص تاسیسات آب و فاضلاب با تعداد ۶ کار مجاز
  • پایه دو تخصص شبکه های آبیاری و زهکشی با تعداد ۵ کار مجاز
  • پایه سه تخصص حفاظت و مهندسی رودخانه با تعداد ۴ کار مجاز
  • پایه سه تخصص راه سازی با تعداد ۴ کار مجاز
  • پایه سه صلاحیت ایمنی و کاهش خطرات و پدافند غیرعامل با تعداد ۴ کار مجاز

علاوه بر موارد فوق با توجه به سوابق کاری و توان فنی و کاری موجود و پتانسیل های قابل دسترس، این مهندسین مشاور در نظر دارد امکانات خدمت رسانی در رسته های دیگری نیز از قبیل: نقشه برداری، کشاورزی و منابع طبیعی و دامپروری، ژئوتکنیک، سازه، محیط زیست و بالاخره فضای سبز را بتدریج بر حسب نیاز و امکان، فراهم و پس از اخذ صلاحیت از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری در هر یک از رسته های مزبور نیز بر حسب مورد دامنه فعالیت شرکت را در آن رسته گسترش دهد.

سهامداران شرکت قبل از تشکیل مهندسین مشاور آب سو در طرحهای بزرگ عمرانی به ویژه پروژه های منابع آب دارای سوابق کارشناسی و مدیریتی بوده و افزون بر آن هم اکنون در جامعه های مهندسی کشور شامل: کمیته استاندارد صنعت آب ، جامعه مهندسان مشاور ایران، کمیته آبیاری و زهکشی و کمیته ملی سدهای بزرگ و ……. عضو مؤثر و فعال می‌باشند. مهندسین مشاور آب سو در دوران فعالیت خود در اقصی نقاط کشور  بیش از ۸۰ پروژه درزمینه های مهندسی آب را مورد مطالعه، طراحی و نظارت قرار داده و تعدادی از آنها به بهره برداری رسیده و تعدادی دیگر نیز در آینده ای نزدیک در دست بهره برداری می‌باشند.

سعید داود آبادی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

 

مهندسین مشاور آب‌سو

شرکت آب سو از پیشگامان شرکت های مهندسین مشاور در ایران است که در سال ۱۳۶۲ تأسیس شده و در بسیاری از مناطق ایران فعال، و دفاتر آن در ۷ شهر ایران موجود است .

این مهندسین مشاور از سال ۱۳۸۶ تا کنون به عنوان چهاردهمین سال متوالی سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه خود را بر اساس استاندارد ISO 9001:2015   ،ISO 14001:2015 ، ISO 45001:2018 ، Q-HSE-MS ،IMS  مستقر نموده است .